Akcja dla Kolarstwa „Promuje ŁÓDZKIE”

wyscig_lask046-20160819Województwo Łódzkie oficjalnym partnerem XXIV Wyścigu Kolarskiego Juniorów „Po Ziemi Łódzkiej” – Karton Polska Tour.

Samorząd Województwa Łódzkiego po raz kolejny zdecydował się zostać oficjalnym partnerem wyścigu organizowanego przez Stowarzyszenie „Akcja dla Kolarstwa”.

Władze wojewódzkie udzielą imprezie wsparcia finansowego, a my postaramy się zadbać o solidną promocję łódzkiego podczas wyścigu. Logotypy województwa znajdą się na wszystkich materiałach związanych z wyścigiem. Ponadto, marszałek Witold Stępień oraz członek zarządu z naszego regionu Jolanta Zięba-Gzik wejdą w skład Komitetu Honorowego Wyścigu – wyjaśnia Dariusz Cieślak, rzecznik prasowy wyścigu.

XXIV Wyścig Kolarski Juniorów „ Po Ziemi Łódzkiej” rozegrany zostanie w dniach 13-16 lipca br. na terenie powiatu łaskiego i powiatu zduńskowolskiego.

Dla młodych kolarzy z Polski jest to jedna z możliwości konfrontacji z rówieśnikami z innych państw, sprawdzenia swojego poziomu wytrenowania oraz przetarcia szlaków do grup zawodowej elity.

– W naszym wyścigu swoje pierwsze sukcesy odnosili dobrze znani polskiej publiczności: Michał Kwiatkowski, Michał Gołaś czy Jarosław Białowieżec, a także Maciej Bodnar, ubiegłoroczny zwycięstwa jednego z etapów Tour de Pologne – wylicza Andrzej Syska, dyrektor wyścigu.

Obecnie zarezerwowane są już trzy klasyfikacje. Sponsorem żółtej koszulki (klasyfikacja generalna) jest firma KARTON Polska. Beżowa koszulka oznaczająca klasyfikację aktywnych będzie wspierana przez Zakład Budowlany Wasilewski Łask. Natomiast biała poświęcona klasyfikacji drużynowej zarezerwowana został przez 32. Bazę Lotnictwa Taktycznego w Łasku. Pozostały do zarezerwowania jeszcze dwie koszulki (klasyfikacje: punktowa i młodzieżowa).

Zapraszamy do promocji firm w folderze formatu A-4 pełny kolor. Zachęcamy do kontaktu z dyrektorem wyścigu – Andrzej Syska tel. 608 099 695. e-mail: wyścig@vp.pl. Folder rozprowadzany jest bezpłatnie wśród uczestników, władz samorządowych, sponsorów oraz kibiców na trasie i mecie.