Karol Wawrzyniak pierwszy na mecie w Zduńskiej Woli

596908097fbc5_oW drugim etapie 24.Wyścigu Kolarskiego Po Ziemi Łódzkiej – Karton Polska Tour juniorzy ścigali się w powiecie zduńskowolskim. Start i meta usytuowane były na ul. Złotnickiego w Zduńskiej Woli.

Etap w Zduńskiej Woli wygrał Karol Wawrzyniak z grupy UKS Copernicus Toruń – Akademii Michała Kwiatkowskiego, który został także liderem wyścigu w klasyfikacji punktowej.  Drugie miejsce zajął Uladzislau Tsimoshyk z Białorusi, a trzeci był Kajetan Albanowski z ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz.

W klasyfikacji generalnej po dwóch etapach prowadzi Dzianis Mazur z Białorusi, który wyprzedza Karola Wawrzyniaka o 3 sekundy.

W sobotę kolumna wyścigu przeniesie się do Łasku. Start i meta usytuowane będą na Placu 11 Listopada.