V Memoriał ś.p. Czesława Mirosa

W sobotę 14 grudnia 2013 r. w hali Publicznego Gimnazjum nr 2 w Łasku rozegrany został X Świąteczny Halowy Turniej Piłki Nożnej – „V Memoriał Ś.P. Czesława Mirosa”.

Do rywalizacji stanęło w sumie 16 drużyn. Rozgrywki składały się z fazy grupowej i pucharowej. W rezultacie, pierwsze miejsce zajęła ekipa Beman Łódź z Łaskowianinem, Arturem Golańskim w składzie, która w finale pokonała II zespół GKS Widawii Widawa. Trzecie miejsce przypadło gospodarzom z Majonez Team Łask.

Patronat honorowy nad imprezą objął Starosta Łaski, Cezary Gabryjączyk, który na żywo śledził rywalizację finałową turnieju.

Oprócz nagród zespołowych, przyznano również wyróżnienia indywidualne dla: najlepszego zawodnika turnieju, najlepszego strzelca oraz bramkarza.