Dotychczasowi zwycięzcy

D O T Y C H C Z A S O W I   Z W Y C I Ę Z C Y.

I Ogólnopolski Klasyk Kolarski    „PO ZIEMI ŁASKIEJ”    .1992r.

1. Piotr Szkudłowski – Górnik Polkowice

2. Andrzej Puc – Metalchem Opole

3. Tomasz Strejch – Agromel Toruń

 

II Ogólnopolski Wyścig    „PO ZIEMI ŁASKIEJ”   1993r.

1. Marcin Muszalski – Budowlani Wieluń

2. Paweł Nowowiejski -Drew Mebel Częstochowa

3. Artur Sekta – Krupiński Suszec

 

III Ogólnopolski Wyścig   „PO ZIEMI ŁASKIEJ”  .1994r.

1.Jacek Walczak – Cyklista Żyrardów

2. Tomasz Cybulski – Cyklista Żyrardów

3. Sławomir Pasterski – KTC Konin.

 

IV Ogólnopolski Wyścig  „PO ZIEMI ŁASKIEJ”  1995r.

1. Piotr Buchert – WKS Flota Gdynia,

2. Przemysław Andrzejak – KTK Kalisz,

3. Krzysztof Miedziński – Społem Central Łódź.

 

V Ogólnopolski Wyścig   „PO ZIEMI ŁASKIEJ”  1996r.

1. Vladimiras Smirnovas – Kadra Litwy,

2. Leszek Kołtun – TKK Pacific Toruń,

3. Piotr Syska – MKK Grabia Łask,

 

VI Ogólnopolski Wyścig   „PO ZIEMI ŁASKIEJ I SIERADZKIEJ”  .1997r.

1. Paweł Szaniawski – Piast Nowa Ruda

2. Tomasz Szolc – Górnik Wałbrzych

3. Dariusz Rudnicki – LKS Ogniwo Dzierżoniów

 

VII Ogólnopolski Wyścig  „PO ZIEMI ŁASKIEJ I SIERADZKIEJ”   1998r

1. Stundżia Drasutis – Kaunas SM Litwa

2. Daniel Okruciński – Pacific SMS Toruń

3. Daniel Majewski – Cyklista Żyrardów

 

VIII Międzynarodowy Wyścig   „PO ZIEMI ŁASKIEJ I SIERADZKIEJ – PETECKI TOUR”  1999r

1.Jarosław Białowieżec – Kadra Polski

2. Markus Fothen – Kadra Niemiec

3. Peter Mazur – Sprandi Jelcz Laskowice.

 

IX  Międzynarodowy Wyścig   „PO ZIEMI ŁASKIEJ I SIERADZKIEJ – PETECKI TOUR” 2000r

1. Błażej Janiaczyk – SMS Pacific Toruń

2. Wladzimir Autka – Białoruś

3. Chrystian Mulle – Kadra Niemiec.

 

X Międzynarodowy Wyścig   „PO ZIEMI ŁÓDZKIEJ – SZLAKIEM POWIATÓW – PETECKI TOUR”.2001r.

1. Błażej Janiaczyk – Kadra Polski

2. Piotr Zieliński – WLKP. Krakus Kraków

3. Heinrich Haussner – RSC Cottbus

 

XI Międzynarodowy Wyścig  „PO ZIEMI ŁÓDZKIEJ – SZLAKIEM POWIATÓW – „STRYJEKS TOUR” 2002r

1. Sławomir  Baliński   – SMS Pacific Toruń

2. Michał Gołaś – SMS Pacific Toruń

3. Rafał Gniazdowski – SMS Wrocław.

 

XII Międzynarodowy Wyścig „TOUR DE LA REGION DE LODZ -STRYJEKS TOUR” 2003r
1. Piotr Lis-GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne

2. Tomasz Zakrzewski-Cykl. Bakoma Żyrardów .

3. Laureat Mars – Velo Club Arednnes Belgia

 

XIII  Międzynarodowy Wyścig ” TOUR DE LA REGION DE LODZ – PAMAPOL TOUR” 2004r
1. Sergey Kunshin – Premier Rosja

2. Aleksyi Kunshin – Premier Rosja

3. Szymon Biesek – SMS Świdnica.

 

XIV Międzynarodowy Wyścig „TOUR DE LA REGION DE LODZ – PAMAPOL TOUR” 2005r
1. Gratis Smukulis – Łotwa

2. Radosław Kwiatkowski-TKK-SMS Pacific Toruń

3. Andrey Klyuev – Premier Rosja

 

XV  Międzynarodowy Wyścig „TOUR DE LA REGION DE LODZ – PAMAPOL TOUR” 2006r
1. Gorczyca Rafał – KS Pogoń Mostostal Puławy

2. Domagała Tomasz – Kadra Wielkopolski

3. Sztobryn Piotr – KS Pogoń Mostostal Puławy.

 

XVI  Międzynarodowy Wyścig „TOUR DE LA REGION DE LODZ – Grand Prix PAMAPOLU ” 2007r
1. Kwiatkowski  Michał – TKK Pacific Toruń.

2. Kowalczyk  Jarosław – TKK Pacific Toruń.

3. Kasperkiewicz  Piotr – SMS Świdnica.

 

XVII Międzynarodowy Wyścig „TOUR DE LA REGION DE LODZ – Grand Prix PAMAPOLU ” 2008r
1.Wiśniowski  Łukasz – TKK Pacific Toruń.

2. Markowski  Kamil – OZKol Lublin.

3. Yvanou Yauhen – Białoruś.

 

XVIII Międzynarodowy Wyścig „TOUR DE LA REGION DE LODZ – Grand Prix PAMAPOLU ” 2009r

1. Saczuk  Marcin  – SMS Toruń

2.  Valk  Martti  Andrey  –   Estonia National Team

3. Haba  Grzegorz –  KS Pogoń Mostostal Puławy.

 

XIX Międzynarodowy wyścig Kolarski „Tour de la Region de Lodz „ Iwona Tour”  2010r

1.  Raim  Michel – Estonia.

2.   Vosekalns Andrus – Łotwa.

3.   Horyza  Daniel – kadra Wielkopolski.

 

XX Międzynarodowy wyścig  „Tour de la Region de Lodz – Iwona Tour”  2011r

1. Nisu  Oskar – Estonia

2.  Donath  Felix – RSC Cottbus

3. Piasteski Aleksandr – Białoruś.

 

XXI Międzynarodowy wyścig  „Tour de la Region de Lodz – Grand Prix Pamapolu” 2012

1. Nelands  kristis – Łotwa.

2. Kasperkiewicz   Przemysław   – SMS Świdnica.

3. Otonicar Martin – HIT Casinos Pro-Concrate – Słowenia.

 

XXII Międzynarodowy wyścig  „Po Ziemi Łódzkiej – Karton Tour” –  2015

1.  Nazarecka  Dzmitry  – Kadra Białorusi.

2.  Zetzsche  Till  –  RSC Cottbus

3. Muras  Jakub – Resovia  Rzeszow

 

XXIII Międzynarodowy wyścig  „Po Ziemi Łódzkiej – Karton Tour” –  2016                                                    

1. Sedlacek  Vojtech – Bohemia Regional Team- Czechy.                                                     

2. Maciejuk  Filip – KS Pogoń Mostostal Puławy.                                                                                   

3. Drdek Dominik – Bohemia Regional Team- Czechy